Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Fiskars Súprava so štiepacou sekerou X21-L a ocieľkou Xsharp

Č.výr. 5072962

  • Optimálny pomer hmotnosti hlavy a dlžky násady
  • Násada s dlhou životnosťou
  • S Fiskars ocieľkou Xsharp na ostrenie sekier a nožov
Informácie o výrobku
49,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5072962

Fiskars súprava obsahuje štiepacu sekeru X21-L a ocieľku Xsharp na ostrenie sekier a nožov.
Štiepacia sekera X21-L je perfektná sekera na akékoľvek použitie a pre každého používateľa. Násada z plastu spevneného sklenými vláknami má patentovanú 3D rukoväť s hákovým ukončením. Hlava sekery je pevne spojená s násadou a zaručuje vysokú bezpečnosť.

Klinový list sa optimálne hodí na štiepanie stredne veľkých polien od 20 cm do 30 cm. Extra ostrá čepeľ je vyrobená z dvakrát kalenej ocele s vysokokvalitnou povrchovou úpravou. Vďaka optimálnemu pomeru hmotnosti hlavy (1 090 g) a dlžke násady (760 mm) dosahuje sekera špičkovú štiepaciu silu, ktorá sa postará o efektívne sekanie a štiepanie bez námahy.

Ocieľka Xsharp na ostrenie sekier a nožov je vybavená špeciálnou keramickou brúsnou hlavou s dlhou životnosťou a automatickým vedením čepelí. Protišmykové dosadacie body na spodnej strane sa postarajú o stabilitu pri ostrení. Optimálny uhol umožňujú dve samostatné nastavenia. Ocieľka na ostrenie sekier a nožov je vhodná pre pravákov aj ľavákov.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Sekera
Materiál rukoväte:Plast
Hmotnosť hlavy sekery:1,09 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,64 kg
Výška:76,0 cm
Šírka:3,5 cm
Dĺžka:21,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore