OBI Lamelový záves 95 x 220 cm antracit
Číslo výrobku 5206578Opis výrobku
Číslo výrobku 5206578
OBI praktický lamelový záves sa skladá zo štyroch lamel vrátane závaží, ktorý Vás výborne ochráni napríklad pred komármi, muchami a osami. Priložený dvojitý suchý zips zabezpečí jednoduché a bezpečné upevnenie. Suchý zips je možné kedykoľvek odstrániť a znova použiť.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873249310
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Spôsob upevnenia: | Lepenie |
| Materiál rámu: | Plast |
| Farba tkaniny: | Antracitová |
| Materiál tkaniny: | Polyester |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 500 g |
| Výška: | 95,0 cm |
| Šírka: | 2,20 m |
| Hĺbka: | 5,0 cm |





