Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Sifón vaňový automat s napúšťaním prepadem chróm

Č.výr. 4573986

  • Pre napúšťanie vane prepadom
  • Pre odtok vody z vane do odpadu
  • Pre vane s odtokovým otvorom 52 mm
Informácie o výrobku
65,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

8 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4573986

Vaňová prívodné, odpadová a prepadová súprava. Perlátor Neoperl - jednoduchý prístup a výmena. Ovládacie oska z nerezovej ocele. Voda netečie po stene vane a nenecháva tak na nej mapy. Minimálna záložné priestor do vane - viditeľná iba ovládacie hlavice. Jednoduchá montáž tromi nerezovými skrutkami. Vodná zápachová uzávera s otočným kolenom. Uzatváranie odpadu pomocou bovdenového ovládania. Flexibilné hadice prepadu. Bočné G1 / 2 "skrutkovanie pre prívod vopred namixované vody. Zápachová uzávera 50 mm. Prietok 48,6 l / min. Prietok prepad 33,6 l / min. Odolnosť zápachové uzávery proti tlaku 588 Pa.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:914 g
Výška:38,0 cm
Šírka:21,0 cm
Dĺžka:9,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore