Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Ceresit Akrylátový tmel CS 7 biely, 280 ml

Č.výr. 4444741

  • Elastický
  • Pretierateľný farbami
  • Pre interiér aj exteriér
Informácie o výrobku
 
1,79 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4444741

Disperzný tesniaci tmel na vyplnenie škár a prasklín v interiéri aj exteriéri. Pre vyplnenie prasklín a trhlín v murive, omietkach, na vypĺňanie škár medzi prvkami z dreva, plastu i hliníka a murivom alebo omietkou, tam, kde bežné škárovacie hmoty vykazujú trhliny a praskliny. Má vysokú prídržnosť ku všetkým vyzretým, pórovitým a nasiakavým materiálom. Použitie sa odporúča na vyplnenie škár medzi rámami a izolačnými doskami pri zatepľovaní budov. Môže byť aplikovaný v interiéri aj exteriéri, ale iba na miestach nepodliehajúcich pnutiu, s minimálnymi nárokmi na rozťažnosť. Čerstvo aplikovaný materiál je odolný atmosférickým vplyvom. Zaschnutý tmel je možné pretierať farbami, prelepiť alebo prestierkovať. Nepoužívajte na vyplnenie dilatačných škár a na miestach trvale zaťažených vlhkosťou.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Akryl
Rozsah použitia:Stavanie
Obsah:280 ml
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:440 g
Výška:23,0 cm
Šírka:5,0 cm
Dĺžka:5,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore