18.9.2020 19:36


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Ceresit Sanitárny silikón CS 25 Sanitary 280 ml, Platinum

Č.výr. 1469022
  • Zvýšená odolnosť proti plesniam
  • Trvalo elastický
  • Vodeodolný
  • Odolný proti vysokým teplotám
  • Interiér i exteriér
Informácie o výrobku
10,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1469022

Sanitárny silikón je určený pre vyplnenie dilatačných a spojovacích škár medzi keramickými obkladmi a dlažbou v rohoch alebo v styku stien, podláh a k usadzovaniu zariaďovacích predmetov v sanitárnej oblasti. Vďaka trvalej elasticite a odolnosti proti vode je vhodný do oblastí trvalo zaťažených vlhkosťou.

Unikátna receptúra TrioProtect chráni silikón pred napadnutím plesňami, hubami a inými nežiaducimi organizmami. Vynikajúca priľnavosť k suchým a nesavým podkladom ako je sklo, keramika, porcelán a iné.

Neodporúča sa používať v prostredí s trvalým zaťažením vodou a na lepenie zrkadiel a kovov podliehajúcich korózii (olovo, meď, zinok, železo). < br>
Technické parametre:
Skladovanie: 18 mesiacov v suchom prostredí
Výdatnosť: pri profile 6 x 6 mm cca 15 m
Vytvrdnutie: cca 3 mm po 24 hodinách.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:277 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore