Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Den Braven Lepiaci stierkový tmel Fasáda UNI

Č.výr. 4005674

  • Odolná vode aj mrazu
  • Pre vnútorné aj vonkajšie použitie
  • Vytvára ideálny podklad pre finálnu úpravu
Informácie o výrobku
5,99 EUR
0,24 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

72 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4005674

Výrobok je cementová suchá lepiaca a stierková zmes určená pre kompletný proces zatepľovania fasád. Je priamo určená na lepenie tepelno izolačných materiálov ako fasádny polystyrén EPS (expandovaný) XPS (extrudovaný), izolačné dosky z minerálnych vlákien a pod. Rovnako je určená pre celý proces stierkovania tj. vkladanie armovacej mriežky/perlinky na týchto tepelných izolačných materiáloch a vytváranie tak ideálneho podkladu pre finálnu úpravu pred aplikáciou dekoratívnych omietok. Vyhovuje norme EN 998-1. Prídržnosti posudzované podľa ETAG 004.

Vlastnosti:
- Odolné voči vode a mrazu
- Na vnútorné aj vonkajšie použitie
- Do interiéru aj exteriéru

Lepenie tepelnoizolačných materiálov expandovaného polystyrénu (EPS), (XPS) extrudovaného polystyrénu, dosiek z minerálnych vlákien a pod. Stierkovanie (vkladanie armovacej mriežky / perlinky) na týchto tepelných izolačných materiáloch. V kombinácii s armovacou perlinkou ideálne pre renovácie starých vypraskaných omietok.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:25,0 kg
Výška:50,0 cm
Šírka:23,0 cm
Dĺžka:11,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore