Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Knauf Sanitárny silikón MAGNOLIA 310 ml

Č.výr. 2369916

  • Vnútorné i vonkajšie použitie
  • Pripravený na okamžité použitie
  • Bráni rastu plesní
Informácie o výrobku
6,69 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

10 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 2369916

Obzvlášť vhodný pre utesnenie škár v hygienických a mokrých priestoroch, ako aj dilatačných škár. Je určený pre vnútorné i vonkajšie použitie. Pripravený na okamžité použitie. Zachováva trvalo pružné vlastnosti, bráni rastu plesní, odolný voči poveternostným vplyvom a starnutiu, neprepúšťa vodu. Stálofarebný.
- Teplota spracovania 0 až 40 ° C
- Spotreba cca 1 kartuša/12 bm pri šírke a hĺbke škáry 5 mm
- Vytvrdnutie 2 až 3 mm za deň

Upozorňujeme na možný rozdiel farebných tónov odtieňov uvedených v prehľade ODTIEŇ škárovacia hmota Knauf oproti originálnym výrobkom. Farebné odtiene sa môžu líšiť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Sanitárny silikón
Rozsah použitia:Univerzálne
Obsah:310 ml
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:400 g
Výška:23,0 cm
Šírka:4,8 cm
Dĺžka:4,8 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore