Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Mapei Tesniaci tmel a lepidlo Mapeflex PU 45 FT 300 ml, striebornosivý

Č.výr. 1935816
  • Pracovná teplota od +5 °C do +35 °C
  • Povrchové schnutie 35 min.
  • Konečné vytvrdnutie 3,3 mm - 24 h/5,2 mm - 48 h/8,5 mm - 7 dní
  • Vynikajúca odolnosť voči UV žiareniu
Informácie o výrobku
 
7,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1935816

Mapei Mapeflex PU 45 FT je rýchly pretierateľný polyuretánový tesniaci tmel a lepidlo s vysokým modulom pružnosti. Je špeciálne vyvinutý na tesnenie dilatačných škár a konštrukčných spojov na vodorovných a zvislých plochách, a to aj v miestach vystavených občasnému pôsobeniu uhľovodíka. Okrem toho je možné ho použiť ako pružné lepidlo na všetky najbežnejšie materiály používané v stavebníctve rovnakého alebo odlišného pôvodu, v interiéri i exteriéri, nahradzuje alebo doplňuje mechanické kotvenie.

Jedná sa o jednozložkový tixotropný tesniaci tmel a lepidlo na báze polyuretánu, s vysokým modulom pružnosti a ľahkou aplikáciou, vyrobený podľa receptúry vyvinutej vo výskumných a vývojových laboratóriách Mapei. Neobsahuje rozpúšťadlá a má minimálny dopad na životné prostredie.

PRÍKLADY POUŽITIA:

Použitie ako tesniaci tmel:
- Tesnenie trhlín
- Tesnenie vetracích potrubí a káblových rozstupov
- Tesnenie plechových prvkov ako sú dažďové žľaby a zvody
- Tesnenie špár všeobecne
- Tesnenie dilatačných a konštrukčných špár vystavených pohybu až do 20 % priemernej šírky škár

Použitie ako lepidlo v hrúbke vrstvy nepresahujúcej 3 mm:
Vysoká priľnavosť k podkladu a rýchle vytvrdzovanie umožňujú použiť MAPEFLEX PU 45 FT pre spájanie rôznych materiálov a lepenie na najrôznejšie druhy povrchov. Lepí všetky najbežnejšie materiály používané v stavebníctve ako je cement a výrobky z neho, pórobetón, tehliarske výrobky, oceľ, meď, hliník, povrchy vopred opatrené náterom, sklo, zrkadlá, sadra, drevo a výrobky z neho, keramiku, klinker, izolačné materiály, plasty ako je PVC, akrylové sklo a sklolaminát.

Technické údaje

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore