Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Pattex Montážne lepidlo One for All High Tack biele, 440 g

Č.výr. 4695540

  • Kombinácia montážneho lepidla a tmelu v jednom
  • Pre interiér aj exteriér
  • Na lepenie väčšiny savých aj nesavých materiálov
Informácie o výrobku
5,50 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

251 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4695540

Pattex One For All je jednozložkové flexibilné univerzálne montážne lepidlo pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec.

Vlastnosti:

INSTANT TACK, vysoká počiatočná pevnosť 350 kg / m2 pre interiér aj exteriér, nesteká, korekcia spoja možná po dobu niekoľkých minút, vytvrdzuje vzdušnou vlhkosťou, lepí širokú škálu materiálov, pre senzitívne povrchy, flexibilné, pre savé i nesavé povrchy, po vytvrdnutí pretierateľné a brúsiteľné, neobsahuje izokyanáty a rozpúšťadlá, vypĺňa trhliny, tlmí zvuk aj vibrácie, použiteľné aj na vlhký podklad, neprepadá sa.
Merané v laboratóriách Henkel: 35 g / cm2

Oblasť použitia:

Pattex ONE FOR ALL je jednozložkové flexibilné univerzálne montážne lepidlo pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Je určené na lepenie väčšiny savých aj nesavých materiálov, ako sú tehla, keramika, betón, drevovláknité a drevotrieskové dosky, sadrokartón, preglejka, prírodný kameň (hrúbka min. 10 mm), MDF, drevo, kov, tvrdené PVC, polystyrén, sklo, plasty, lakované povrchy, zrkadlá. Ďalej možno použiť na vyplnenie škár v kovových i drevených konštrukciách, ventilácia a klimatizácia, kde nie je vyžadovaný pohyb spoja. Pattex ONE FOR ALL možno nanášať aj na vlhké podklady. U prírodného kameňa, plastov a povrchovo upravených materiálov odporúčame vykonať test lepenia. Neodporúčame použitie na PE, PP, PTFE, akrylové sklo, meď, mosadz a mäkčené PVC.

Príprava povrchu:

Lepený povrch musí byť čistý, zbavený prachu a mastnoty. Možno použiť aj na vlhký podklad, prípadnú usadenú vodu je nutné najprv z povrchu zotrieť. Pomocou vhodného čističa odstráňte z povrchu prach a nečistoty, prípadne povrch obrúste a následne zotrite prach. V prípade potreby pred aplikáciou zakryte plochy okolo spoja fóliou alebo páskou. Skontrolujte priľnavosť povrchových náterov. Vytvrdnutie spoja je závislé od prítomnosti vlhkosti (vzdušné alebo z podkladu).

Spracovanie:
Odrežte špičku kartuše nad závitom. Naskrutkujte plastovú špičku (nie je potrebné ju zrezávať) a vložte kartušu do pištole. Naneste lepidlo na jeden z povrchov: vo forme bodov na vyhladenie nerovnomerných povrchov, vo forme vlnky pre vyššiu počiatočnú pevnosť na širšie povrchy, alebo ako rovné pruhy na menšie povrchy. V prípade vonkajšieho použitia naneste vertikálne pruhy. Po každej aplikácii uvolnite spúšť pištole, aby lepidlo ďalej nevytekalo. Lepené diely k sebe pritlačte, kým je lepidlo ešte vlhké (do cca 15 minút), v prípade potreby v priebehu niekoľkých minút upravte polohu lepených povrchov a znovu pritlačte. Ťažké predmety zafixujte po dobu minimálne 24 hodín. Minimálna hrúbka vrstvy lepidla je 1 mm. V prípade lepenia nesavých materiálov nesmie lepidlo tvoriť väčšie súvislé plochy, jednotlivé pruhy lepidla sa nesmie spojiť. Tmelenie Pattex ONE FOR ALL naneste do škáry (max. šírka 20 mm, bez nárokov na pohyb spoja). Dbajte na rovnomerné vyplnenie škáry bez vzniku vzduchových bublín a dutín. Počas doby otvorenia vtlačte tmel do škáry vhodným nástrojom. Pre dokonalé uhladenie povrchu špáry použite zriedený vodný roztok čistiaceho prostriedku (cca 5% až 7%). V prípade potreby zakryte okolie špáry zakrývacou páskou. Po aplikácii lepidla odstráňte zakrývaciu pásku ešte pred jeho zaschnutím na povrchu a vyhlaďte povrch roztokom čistiaceho prostriedku. Vytvrdený spoj je pretierateľný farbami. Vhodné sú akrylátové farby na báze vody.

Neprehliadnite:

Práce vykonávajte pri teplote od +5 ° C do +40 ° C. Čerstvé zvyšky lepidla ihneď odstráňte pomocou vody s veľkým množstvom čistiaceho prostriedku, liehom alebo iným vhodným rozpúšťadlovým čističom. Vytvrdnuté lepidlo je možné odstrániť len mechanicky. V prípade lepenia na lakované a inak povrchovo upravené podklady alebo v prípade pretierania vytvrdeného lepidla odporúčame vykonať test kompatibility produktov. U farieb a lakov vytvrdzujúcich vzdušným kyslíkom môže dôjsť pri pretieraní k predĺženiu doby ich vyt

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Lepidlá & tesnenia
Rozsah použitia:Univerzálne

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore