Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Uniflex Vlákno polyesterový tmel 192 g + 8 g

Č.výr. 4578860

  • Zelený polyesterový tmel na veľké plochy
  • Aj na slabé alebo prehrdzavené miesta
  • Vynikajúca priľnavosť na kov a sklolaminát
Informácie o výrobku

Prevedenie:

8,49 EUR
42,45 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4578860

Uniflex tmel vlákno je dvojzložkový polyesterový tmel určený na tmelenie zvlášť veľkého rozsahu alebo na premostenie slabých alebo prehrdzavených miest a dier v interiéri aj exteriéri. Má vysoký obsah skleného vlákna, vynikajúcu priľnavosť ku kovu a sklolaminátu a vysokú plniacu schopnosť. Tmel vlákno umožňuje vytvorenie pevnej, silnej vrstvy. Ľahko sa spracováva a má vylepšené vlastnosti pri brúsení. Tmel vlákno nie je vhodné na pozinkované a hliníkové podklady. Tmel je zelený s červeným tvrdidlom.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Silikón & tesniace hmoty
Rozsah použitia:Univerzálne
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:200 g
Výška:7,5 cm
Šírka:7,5 cm
Dĺžka:7,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore