Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Univerzálny silikón biely Monton 280ml

Č.výr. 1328772

  • Trvalo pružný
  • Interiér / exteriér
  • Vynikajúca priľnavosť
Informácie o výrobku

Farba:

4,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

81 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1328772

Univerzálny silikón Monton je trvalo pružný silikónový tmel určený na univerzálne použitie v interiéri aj exteriéri. Používa sa na škárovanie a spájanie v kúpeľniach, kuchyniach, pri opravách automobilov a pod. Má vynikajúcu priľnavosť na nesavé podklady ako sklo, smalt, glazovaná keramika, hliník, nerez, lakované kovy a drevo. Je farebne stály, odoláva UV žiareniu. Vhodný pre sanitárne účely (obsahuje protiplesňové fungicídy). Nejde pretierať.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Silikón & tesniace hmoty
Rozsah použitia:Univerzálne
Obsah:280 ml

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore