Bednička prírodná nový vzhľad 30 x 20 x 16 cm
Číslo výrobku 1964477Opis výrobku
Číslo výrobku 1964477
Bednička zo smrekového dreva v prírodnom prevedení. Vhodná ako prepravka na ovocie, zeleninu alebo napríklad fľaše s vínom. Môže tiež slúžiť ako úložný priestor na hračky alebo ako vkusná dekorácia.
Informácie o výrobcovi
Ellison Slovakia s.r.o.
Cukrová 14
81100 Bratislava
ellison@dasado.cz
8596460301112
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Dekoratívny box |
| Materiál: | Drevo |
| S vekom: | Bez veka |
| Sklopný: | Nie je sklopné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,00 kg |
| Výška: | 40,0 cm |
| Šírka: | 30,0 cm |
| Hĺbka: | 23,0 cm |









