Curver Košík z recyklovaného materiálu Filo L biely, 38 x 28 x 22 cm
Číslo výrobku 2020212Opis výrobku
Číslo výrobku 2020212
Košík z recyklovaného materiálu Curver Filo L je mimoriadne všestranný a je možné ho použíť nie len k uloženiu domáceho prádla, ako sú uteráky a obrusy, ale taktiež ako stojan na časopisy.
Rada Filo je vyrobena z inovatívnych recyklovaných materiálov. Inspirácie k týmto produktom pochádzajú zo šitia a háčkovania. Rada Filo zahrňuje košíky v rôznych veľkostiach a farbách určených pre rôzne úkony.
Informácie o výrobcovi
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183120030
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Dekoratívny box |
| Materiál: | Recyklácia |
| Farba: | Biela |
| S vekom: | Bez veka |
| Sklopný: | Nie je sklopné |
| Stohovateľný: | Nestohovateľné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Obsah: | 18 l |
| Bezpečné pre potraviny: | Nevhodné na kontakt s potravinami |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 511 g |
| Výška: | 22,0 cm |
| Šírka: | 28,0 cm |
| Hĺbka: | 38,0 cm |



