Curver Košík z recyklovaného materiálu Filo XL bílý, 44 x 33 x 27 cm
Číslo výrobku 2020253Opis výrobku
Číslo výrobku 2020253
Košík z recyklovaného materiálu Curver Filo XL je extrémne veľký a je vhodný ako stojan na noviny, držiak na knihy alebo na domáce prádlo, ako jsou prestieradlá, prikrývky a malé vankúšiky.
Rada Filo je vyrobená z inovatívnych recyklovaných materiálov. Inšpirácia k týmto produktom pochádza zo šitia a háčkovania. Rada Filo zahrňuje košíky v rôznych veľkostiach a farbách určené pre rôzne úkony.
Informácie o výrobcovi
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183120009
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Dekoratívny box |
| Materiál: | Recyklácia |
| Farba: | Biela |
| S vekom: | Bez veka |
| Sklopný: | Nie je sklopné |
| Stohovateľný: | Nestohovateľné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Obsah: | 30 l |
| Bezpečné pre potraviny: | Nevhodné na kontakt s potravinami |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 702 g |
| Výška: | 27,0 cm |
| Šírka: | 33,0 cm |
| Hĺbka: | 44,0 cm |



