Curver Košík z recyklovaného materiálu Filo XS cappuccino, 23,5 x 17,5 x 12 cm
Číslo výrobku 2020063Opis výrobku
Číslo výrobku 2020063
Košík z recyklovaného materiálu Curver Filo XS sa najmä hodí pre malé kúpeľňové alebo kuchynské náčinie.
Rada Filo je vyrobená z inovatívnych recyklovaných materiálov. Inšpirácia k týmto produktom pochádza zo šitia a háčkovania. Rada Filo zahrňuje košíky v rôznych veľkostiach a farbách určených pre rôzne úkony.
Informácie o výrobcovi
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183118655
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Dekoratívny box |
| Materiál: | Recyklácia |
| Farba: | Cappuccino |
| S vekom: | Bez veka |
| Sklopný: | Nie je sklopné |
| Stohovateľný: | Nestohovateľné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Obsah: | 3,5 l |
| Bezpečné pre potraviny: | Nevhodné na kontakt s potravinami |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 160 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šírka: | 17,5 cm |
| Hĺbka: | 23,5 cm |



