Curver Skladovací box Essential zelený 39 x 30 x 21 cm
Číslo výrobku 1542281Opis výrobku
Číslo výrobku 1542281
Praktický úložný box Essential značky Curver s vekom vhodný na skladovanie dokladov, hračiek, náradia, oblačenia a ďalších. Chráni Vaše veci pred poškodením a znečistením.
Informácie o výrobcovi
EVERGREEN GARDEN CARE POLAND SP. Z O. O.
OSTROBRAMSKA UL. 101
a
4041 WARSZAWA
infopl@evergreengarden.com
3253920753045
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Univerzálny box |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Farebný |
| S vekom: | S vekom |
| Sklopný: | Nie je sklopné |
| Stohovateľný: | Nestohovateľné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Obsah: | 16 l |
| Bezpečné pre potraviny: | Nevhodné na kontakt s potravinami |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,47 kg |
| Výška: | 30,0 cm |
| Šírka: | 39,0 cm |
| Hĺbka: | 21,0 cm |



