Curver Úložný box Infinity sivý 30 l, 55,4 x 37,3 x 17,8 cm
Číslo výrobku 2409829Opis výrobku
Číslo výrobku 2409829
Úložné boxy Curver Infinity sú ideálne na uskladnenie všetkých maličkostí vo vašej domácnosti napríklad dokladov, kancelárskych potrieb, oblečenia a ďalších. Sú vyrobené z robustného a kvalitného plastu a opatrené dvoma integrovanými madlami pre jednoduché prenášanie. Boxy maximálne šetria miesto, jednoducho ich môžete poskladať na seba. Veko nie je súčasťou balenia a je nutné ho zakúpiť zvlášť.
Boxy Curver Infinity sú k dispozícii v niekoľkých veľkostiach - 4,5 l, 11 l, 17 l, 30 l a troch farebných prevedeniach - sivej, svetlo modrej a ružovej.
Informácie o výrobcovi
KETER Poland Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 212 A
02-486 Warsaw
gpsr.ketereu@keter.com
3253921717060
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Univerzálny box |
| Materiál: | Polypropylén |
| Farba: | Sivá |
| S vekom: | Bez veka |
| Sklopný: | Nie je sklopné |
| Stohovateľný: | Stohovateľné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Obsah: | 30 l |
| Bezpečné pre potraviny: | Nevhodné na kontakt s potravinami |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 800 g |
| Výška: | 55,4 cm |
| Šírka: | 37,3 cm |
| Hĺbka: | 17,8 cm |







