Curver Veko Filo z recyklátu pre veľkosť M/L svetlomodré, 39 x 29,5 x 1 cm
Číslo výrobku 2020436Opis výrobku
Číslo výrobku 2020436
Curver veko Filo z recyklátu pre veľkosť M/L svetlomodré je ideálnym príslušenstvom pre kôš Filo M/L z recyklátu. Na zabezpečenie pohodlného držania a optimálneho interného vetrania je veko vybavené otvorom v strede.
Informácie o výrobcovi
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183118730
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Recyklácia |
| Farba: | Svetlomodrá |
| S vekom: | S vekom |
| Sklopný: | Nie je sklopné |
| Stohovateľný: | Nestohovateľné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Bezpečné pre potraviny: | Nevhodné na kontakt s potravinami |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 163 g |
| Výška: | 10 mm |
| Šírka: | 29,5 cm |
| Hĺbka: | 39,0 cm |



