Drevená debna s držadlami 34 l hnedá 45 x 35 x 22 cm
Číslo výrobku 1425438Opis výrobku
Číslo výrobku 1425438
Drevená debna je skvelým pomocníkom na udržanie poriadku a dá sa flexibilne použiť, napríklad ako miesto na uloženie kníh, pohárov, náradia alebo je ideálna aj na rozmanité dekoračné nápady. Úložnú debnu môžete jednoducho prepraviť vďaka bočným zárezom.
Informácie o výrobcovi
Gerhard Weinz GmbH
Bergstrasse 15
71157 Hildrizhausen
info@gw-import.de
8713968359005
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Univerzálny box |
| Materiál: | Drevo |
| Farba: | Farebný |
| S vekom: | Bez veka |
| Sklopný: | Nie je sklopné |
| Stohovateľný: | Stohovateľné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,34 kg |
| Výška: | 22,0 cm |
| Šírka: | 35,0 cm |
| Hĺbka: | 45,0 cm |




