Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Eurobox systém box s plnými stenami 30 x 20 x 7 cm transparentný

Č.výr. 1253202

  • So systémom euroboxov si vytvoríte individuálne riešenie skladovania
  • Modulárny systém s tisíckou možností
  • Viac ako 60 komponentov vám umožní rôznorodé a individuálne rozšírenia
  • Jednoduchý presun, boxy sa dajú doplniť o plošinový vozík alebo násuvné kolieska
Informácie o výrobku
 
3,59 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1253202


Box zo systému euroboxov
Box zo systému euroboxov je na základe dvojitej konštrukcie stien optimálne vhodný na ťažké náklady. Dokáže lepšie absorbovať nárazy a sily, ktorými boxy na seba navzájom pôsobia. Systém má nosnosť až do 200 kg, ergonomické rukoväti zabezpečujú vysoký komfort pri prenášaní. Boxy sú pachovo neutrálne a vydržia chlad aj vyššie teploty.

Systém
Či použijete systém euroboxov štýlovo v obytných priestoroch, ako odkladací box v pivnici alebo ako užitočného pomocníka pri práci, v každej situácii splní svoj účel a navyše sa stane aj výrazným vizuálnym doplnkom. Modulárny systém pozostáva z viac ako 60 jednotlivých komponentov, ktoré môžete individuálne kombinovať. Systém euroboxov je dostupný v troch rôznych farbách - priehľadnej, sivej a čiernej. Na výber sú tiež viaceré veľkosti. Po výbere veľkosti, farby a variantu boxu si môžete doplniť ďalšie komponenty podľa svojich požiadaviek a predstáv. Všetky jednotlivé prvky je možné spojiť rýchlo a jednoducho.

Vaše možnosti výberu
Na optimálne využitie príslušných skladovacích boxov môžete dodatočne pripevniť rôzne varianty viek, vkladacích prepraviek, oddeľovačov alebo adaptérových prstencov. Podľa potreby si môžete zvoliť medzi boxami s plnou stenou, perforovanou stenou a s klapkou. Boxy je možné individuálne stohovať, okrem toho máte možnosť prepravovať boxy pomocou samostatného plošinového vozíka alebo pomocou takzvaných násuvných koliesok.

Jednoducho si skombinujte jednotlivé prvky podľa svojich predstáv a vytvorte si tak vlastný individuálny modulárny systém. Systém pritom môžete kedykoľvek, aj dodatočne, flexibilne rozšíriť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Eurobox
Obsah:2,9 l
Materiál:Plast
Sklopný:Nie
Stohovateľný:Áno
S kladkami:Nie
S vekom:Nie
Farba:Priehľadný
Bezpečné pre potraviny:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:240 g
Výška:7,0 cm
Šírka:20,0 cm
Dĺžka:30,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore