Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Eurobox systém veko na úložný box 1/4 krížené transparentné

Č.výr. 1253335

  • Presne priliehajúce veko na úložné boxy zo série
  • Farba: transparentná
Informácie o výrobku
1,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

11 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1253335

Veko na úložný box z Eurobox systému chráni obsah boxu pred prachom a nečistotou. Cez transparentné veko je dobre vidieť obsah boxu.
Príslušenstvo každého úložného boxu z Eurobox systému série tvorí príslušné veko.

K dispozícii je aj ďalšie rozmanité príslušenstvo.

Systém
Pomocou Eurobox systému sa dajú veci vždy riadne uskladniť. Systém sa dá pritom kedykoľvek flexibilne rozšíriť. Možnosť individuálnej kombinácie rôznych súčastí.

Základný nápad
Modulárny systém Eurobox sa skladá z viac ako 50 jednotlivých súčastí, ktoré sa dajú individuálne kombinovať. V rámci optimálneho využitia príslušných úložných boxov sa dajú dodatočne zaobstarať rôzne varianty viek, úložných boxov, deliacich prvkov alebo adaptačných prstencov. Podľa potreby sú k dispozícii boxy s plnou stenou, perforovanou stenou alebo s klapkou. Boxy sa môžu nielen individuálne stohovať, ale aj prepravovať pomocou samostatného vozíka s kolieskami alebo alternatívne s takzvanými nasadzovacími kolieskami.
Jednotlivé prvky sa môžu jednoducho podľa chuti a nálady kombinovať alebo sa dá vytvoriť vlastný modulárny systém.

Možnosť individuálneho výberu
Štýlovo v obytných miestnostiach, ako úložný box v pivnici alebo ako užitočný pomocník pri práci - Eurobox splní svoj účel v každej situácii a okrem toho zaujme svojím vzhľadom. Eurobox systém je dostupný v troch rôznych farbách: transparentná, sivá a čierna. V ponuke je aj viacero veľkostí, ktoré sa dajú vkladať do seba. Po uskutočnení výberu ľubovoľnej veľkosti, farby a vyhotovenia boxu sa dá na základe vlastných požiadaviek a predstáv vybrať aj požadované príslušenstvo. Jednotlivé prvky sa dajú rýchlo a jednoducho spojiť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Plast
Sklopný:Nie
Stohovateľný:Nie
S kladkami:Nie
S vekom:Nie
Farba:Priehľadný
Bezpečné pre potraviny:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:105 g
Výška:1,5 cm
Šírka:17,9 cm
Dĺžka:27,7 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore