Keeeper Úložný box Lotta, severská ružová, 20 l, 40 x 28 x 25 cm
Číslo výrobku 2262822Opis výrobku
Číslo výrobku 2262822
Univerzálny úložný box v elegantnom štýle dokonale zapadne do každého obytného prostredia. Dekoratívny povrch je odolný proti poškriabaniu, box je možné zasunúť do seba pre úsporu miesta a po jeho naplnení bezpečne stohovať na seba. Dve praktické madlá po stranách uľahčujú prepravu boxu z miesta na miesto.
Informácie o výrobcovi
Keeeper GmbH
Industriehafen 9-25
32479 Hille
info@keeeper.com
4052396082050
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Otočný ukladací box |
| Materiál: | Plast |
| Stohovateľný: | Stohovateľné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 536 g |
| Výška: | 25,0 cm |
| Šírka: | 40,0 cm |
| Hĺbka: | 25,0 cm |



