Kis Bi Box, zelený, 11 l, S
Číslo výrobku 4458311Opis výrobku
Číslo výrobku 4458311
Kis Bi Box je multifunkčný pomocník na uskladnenie hračiek, oblečenia, potravín, krmiva atď. Objem boxu je 11 l. Box je uzatvárateľný s klipovým vekom. Ide o stredne veľký box, ktorý je vyrobený z priehľadného plastu v kombinácii so zelenou farbou. Jedinečný koncept kombinácie plastu. Farba: zelená/ transparentná. Objem: 11 l. Rozmery: 36,5 x 26 x 19 cm.
Informácie o výrobcovi
Keter Group BV
Ericssonstraat 17
5121 MK Rijen
curver@globalinstore.hu
8013183024765
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Univerzálny box |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Farebný |
| S vekom: | S vekom |
| Sklopný: | Nie je sklopné |
| Stohovateľný: | Stohovateľné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Obsah: | 11 l |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 660 g |
| Výška: | 19,0 cm |
| Šírka: | 36,5 cm |
| Hĺbka: | 25,8 cm |



