7.4.2020 5:50


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

OBI Eurobox systém Tauro veko na úložný box 1/8

Č.výr. 5386917
  • Presne priliehajúce veko na OBI úložné boxy zo série Tauro s možnosťou stohovania
  • Farba: transparentná
Informácie o výrobku
1,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

35 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5386917

OBI veko na úložný box z Eurobox systému Tauro s možnosťou otáčania a stohovania chráni obsah boxu pred prachom a nečistotou. Cez transparentné veko je dobre vidieť obsah boxu. Príslušenstvo každého OBI úložného boxu zo série Tauro z Eurobox systému tvorí príslušné veko.

K dispozícii je aj ďalšie rozmanité príslušenstvo.

Systém
Pomocou OBI Eurobox systému Tauro sa dajú veci vždy riadne uskladniť. Systém sa dá pritom kedykoľvek flexibilne rozšíriť. Možnosť individuálnej kombinácie rôznych súčastí.

Základný nápad
Modulárny systém OBI Eurobox Tauro sa skladá z viac ako 50 jednotlivých súčastí, ktoré sa dajú individuálne kombinovať. V rámci optimálneho využitia príslušných úložných boxov sa dajú dodatočne zaobstarať rôzne varianty viek, úložných boxov, deliacich prvkov alebo adaptačných prstencov. Podľa potreby sú k dispozícii boxy s plnou stenou, perforovanou stenou alebo s klapkou. Boxy sa môžu nielen individuálne stohovať, ale aj prepravovať pomocou samostatného vozíka s kolieskami alebo alternatívne s takzvanými nasadzovacími kolieskami.
Jednotlivé prvky sa môžu jednoducho podľa chuti a nálady kombinovať alebo sa dá vytvoriť vlastný modulárny systém.

Možnosť individuálneho výberu
Štýlovo v obytných miestnostiach, ako úložný box v pivnici alebo ako užitočný pomocník pri práci - Eurobox Tauro splní svoj účel v každej situácii a okrem toho zaujme svojím vzhľadom. Eurobox systém je dostupný v troch rôznych farbách: transparentná, sivá a čierna. V ponuke je aj viacero veľkostí, ktoré sa dajú vkladať do seba. Po uskutočnení výberu ľubovoľnej veľkosti, farby a vyhotovenia boxu sa dá na základe vlastných požiadaviek a predstáv vybrať aj požadované príslušenstvo. Jednotlivé prvky sa dajú rýchlo a jednoducho spojiť.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Materiál:Plast
Sklopný:Nie
S kladkami:Nie
Farba:Priehľadný

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:48g
Výška:1,2cm
Šírka:13,3cm
Dĺžka:18,0cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore