Rotho Stohovateľný box Compact A5 zelený, 4,5 l
Číslo výrobku 2022614Opis výrobku
Číslo výrobku 2022614
Kompaktné stohovateľné boxy Rotho zaručujú poriadok šitý na mieru. Jednotlivé boxy sú vďaka svojej rôznej dĺžke, šírke a výške vzájomne optimálne zladené. Box je nie len stohovateľný, ale taktiež extrémne robustný, čo z neho robí obzvlášť praktického pomocníka v domácnosti. Do boxu uložíte všetko od malých domácich potrieb, detských hračiek až po dielenské doplnky ako sú šróby, matice, klince a ďalšie, ktoré tak budete mať vždy po ruke.
Informácie o výrobcovi
RothoKunststoff AG
Industriestrasse Althau 11
5303 Würenlingen
rotho@info.com
7610859219701
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Regálový úložný box |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Zelená |
| S vekom: | S vekom |
| Sklopný: | Nie je sklopné |
| Stohovateľný: | Stohovateľné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Bezpečné pre potraviny: | Nevhodné na kontakt s potravinami |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 280 g |
| Výška: | 15,0 cm |
| Šírka: | 18,5 cm |
| Hĺbka: | 27,0 cm |





