Skladacia prepravka oranžová 32 l
Číslo výrobku 5144845Opis výrobku
Číslo výrobku 5144845
Prepravka je skladacia a stohovateľná a vďaka tomu sa nezaberie pri skladovaní veľa miesta. Je mimoriadne stabilná a zaťažiteľná.
Vďaka tomu je skladacia prepravka optimálne vhodná ako prepravka na cesty alebo na uskladnenie v domácnosti.
Informácie o výrobcovi
TONTARELLI LUX S.A.
Rue Bommel 3
Z.A.E. Robert Steichen
4940 Hautcharage
service@tontarelli.it
8009404354285
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Skladací box |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Farebný |
| S vekom: | Bez veka |
| Sklopný: | Sklopné |
| Stohovateľný: | Stohovateľné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Obsah: | 32 l |
| Bezpečné pre potraviny: | Nevhodné na kontakt s potravinami |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,12 kg |
| Výška: | 6,5 cm |
| Šírka: | 35,2 cm |
| Hĺbka: | 47,5 cm |











