SmartStore Dóza na potraviny Vison transparentná 18 x 12,5 x 10 cm, 1,65 l
Číslo výrobku 2650216Opis výrobku
Číslo výrobku 2650216
SmartStore Vison dózy na skladovanie suchých potravín
Rada SmartStore Vison je rad stohovateľných a modulárnych dóz na suché potraviny. Pomôžu vám s organizáciou a efektívnym využitím priestoru vašich kuchynských skriniek, zásuviek a špajz. Transparentné prevedenie vám zaručí vždy dobre viditeľný obsah z boku pri ukladaní do skriniek aj zhora pri ukladaní do zásuviek. Dózy môžete jednoducho nadpísať pomocou akrylového pera - text je odolný voči rozmazávaniu a ľahko odstrániteľný umývaním. Vyrobené vo Fínsku s 20% podielom obnoviteľných zdrojov (ISCC mass balance approach). Vhodné do umývačky riadu.
Informácie o výrobcovi
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
6411767727019
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Nádoba na zásoby sucha |
| Materiál: | SAN |
| Farba: | Priesvitná |
| S vekom: | S vekom |
| Sklopný: | Nie je sklopné |
| Stohovateľný: | Stohovateľné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Obsah: | 1,65 l |
| Bezpečné pre potraviny: | Vhodné na kontakt s potravinami |
| Uzamykateľné: | Neuzamykateľné |
| Police: | Neobsahuje |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 190 g |
| Výška: | 10,0 cm |
| Šírka: | 12,5 cm |
| Hĺbka: | 18,0 cm |







