SmartStore Úložný kôš Essence L modrý 36,5 x 27 x 15 cm, 11,4 l
Číslo výrobku 2678464Opis výrobku
Číslo výrobku 2678464
Úložné koše SmartStore Essence
SmartStore Essence je rad moderných úložných košov. Vďaka ľahkému a vzdušnému dizajnu sú tieto koše nutnosťou na každodenné skladovanie. Veľký kôš L je ideálny na ukladanie oblečenia, hobby predmetov, umeleckých a remeselných potrieb, časopisov, hračiek alebo iných často používaných predmetov. Veľkosť je vhodná pre dokumenty A4. Koše majú rukoväte pre ľahké zdvíhanie a na výber sú rôzne moderné farby. Vyrobené vo Švédsku, z odolného recyklovaného plastu.
Informácie o výrobcovi
Orthex Sweden AB
Växjövägen 1
36221 Tingsryd
order.exp@orthexgroup.com
7332462115439,7332462106338
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Sklopný: | Nie je sklopné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Obsah: | 11,4 l |
| Bezpečné pre potraviny: | Vhodné na kontakt s potravinami |
| Uzamykateľné: | Neuzamykateľné |
| Police: | Neobsahuje |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 410 g |
| Výška: | 15,0 cm |
| Šírka: | 27,0 cm |
| Hĺbka: | 36,5 cm |









