Surplus Systems Eurobox s plnou stenou, čierny, 2,2 l, 200 x 150 x 120 mm
Číslo výrobku 1258326Opis výrobku
Číslo výrobku 1258326
Euroboxy od výrobcu Surplus Systems sú vyrobené z recyklovaného polypropylénu a sú veľmi stabilné, bez zápachu, odolné voči chladu a teplu od -20 do +40 °C a tiež necitlivé voči väčšine kyselín a zásad. Rôzne veľkosti modulov zjednodušujú stohovanie, skladovanie a prepravu. Euroboxy využijete za každej situácie, ako štýlový doplnok, alebo ako úložný box v pivnici a dielni.
Robustný úložný eurobox Surplus Systems
Euroboxy Surplus Systems sú vďaka dvojitej konštrukcii steny ideálne pre veľké zaťaženie a tak lepšie absorbujú nárazy a sily, ktoré sa prenášajú do boxu. Stohovacie zaťaženie euroboxu je až 200 kg. Rukoväte euroboxu sú ergonomicky prispôsobené a zaistia vám tak ľahké a ľahké prenášanie. Boxy sú navyše bez zápachu a ľahko sa čistia.
Modulárny systém Surplus Systems
Modulárny systém výrobcu Surplus Systems sa skladá z viac ako 60 jednotlivých komponentov, ktoré môžete kombinovať podľa vašich predstáv. Euroboxy sú k dispozícii v troch rôznych farbách - transparentné, čierne a sivé. Naďalej si môžete vybrať z rôznych veľkostí boxov, rôznych prevedení stien (plných, dierovaných, sklopných) alebo opatriť box vekom, kolieskami či separátormi.
Informácie o výrobcovi
Surplus Systems GmbH
Siemensstrasse 2
53121 Bonn
info@surplussystems.de
4260363024532,4260363028943
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Eurobox |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Čierna |
| S vekom: | Bez veka |
| Sklopný: | Nie je sklopné |
| Stohovateľný: | Stohovateľné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Bezpečné pre potraviny: | Vhodné na kontakt s potravinami |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 200 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šírka: | 20,0 cm |
| Hĺbka: | 15,0 cm |





