Surplus Systems Plusbox, biely, zelené veko, 398 x 266 x 209 mm
Číslo výrobku 1253087Opis výrobku
Číslo výrobku 1253087
Plusbox umožňuje individuálne a osobné zostavenie nábytku. Jednotlivé boxy je možné horizontálne vzájomne spojiť, takže dosahujú vysokú stabilitu.
Vznikajú tak originálne nástenné regály a skrine, ktoré umožňujú uloženie najrôznejších predmetov v kancelárii.
Informácie o výrobcovi
Surplus Systems GmbH
Siemensstrasse 2
53121 Bonn
info@surplussystems.de
4260223734564
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Univerzálny box |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Farebný |
| S vekom: | S vekom |
| Sklopný: | Sklopné |
| Stohovateľný: | Stohovateľné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Obsah: | 15,2 l |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,07 kg |
| Výška: | 20,9 cm |
| Šírka: | 26,6 cm |
| Hĺbka: | 39,8 cm |















