Surplus Systems Priehradka pre prepravky Euronorm, 4 l
Číslo výrobku 5248711Opis výrobku
Číslo výrobku 5248711
Vkladacia priehradka pre prepravky Euronorm Vám pomôže prepravku lepšie zorganizovať a sprehľadniť. V prepravke Euronorm môžete kombinovať malé a veľké priehradky a vďaka tomu prehľadne skladovať napr. skrutky a iné drobné súčiastky.
Informácie o výrobcovi
Surplus Systems GmbH
Siemensstrasse 2
53121 Bonn
info@surplussystems.de
4260363028622,4260223739873
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Eurobox |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Farebný |
| S vekom: | Bez veka |
| Sklopný: | Nie je sklopné |
| Stohovateľný: | Stohovateľné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Obsah: | 4 l |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 450 g |
| Výška: | 8,0 cm |
| Šírka: | 56,0 cm |
| Hĺbka: | 18,0 cm |









