Surplus Systems Stláčaný box Maxi, červený, 19,7 l
Číslo výrobku 1317130Opis výrobku
Číslo výrobku 1317130
Stláčaný box z plastu v modernom krčenom vzhľade je praktický a zároveň dekoratívny. Ponúka dostatok úložného priestoru pre malé predmety a ďalšie veci.
Mimoriadny vzhľad spojený s praktickým použitím
Pokrčený box podnieti svojim mimoriadnym povrchom okamžite zvedavosť pozorovateľa. To, čo pôsobí na prvý pohľad ako papierové vrecko, je univerzálne použiteľný box z plastu. Či už na chladenie nápojov, ako váza na kvety, odpadkový kôš, kuchynský box alebo úložný box v kúpeľni, nápaditý box prekvapí svojimi neprebernými možnosťami.
Univerzálne použiteľný doma alebo na pracovisku
Vďaka kombinácii troch rôznych veľkostí (mini, midi, maxi) a vybraných štandardných i trendy farieb sa kreativite jeho užívateľa žiadne medze nekladú. Stláčaný box sa tak stane atraktívnym doplnkom na pracovisku av každej domácnosti.
Recyklovateľný a kvalitný materiál
Pokrčený box je vyrobený z pevného, odolného a veľmi kvalitného plastu. Navyše je kompletne recyklovateľný a neprepúšťa vodu. Vďaka robustnému materiálu je možné box veľmi ľahko a hygienicky vyčistiť.
Informácie o výrobcovi
Surplus Systems GmbH
Siemensstrasse 2
53121 Bonn
info@surplussystems.de
4260223730948
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Dekoratívny box |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Farebný |
| S vekom: | Bez veka |
| Sklopný: | Nie je sklopné |
| Stohovateľný: | Nestohovateľné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Obsah: | 18,5 l |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 527 g |
| Výška: | 32,4 cm |
| Šírka: | 18,7 cm |
| Hĺbka: | 31,2 cm |





