Surplus Systems Úložný stohovateľný box 1/4 pre eurobox
Číslo výrobku 5386867Opis výrobku
Číslo výrobku 5386867
Úložné boxy z Eurobox systému s možnosťou stohovania slúžia na rozdelenie euroboxov a sú k dostaniu v dvoch rôznych veľkostiach v sivej farbe. Nové boxy sú navyše vybavené otočnou a stohovacou funkciou. Navyše sú navzájom kompatibilné a majú otvory na uchopenie, vďaka ktorým je ich vyberanie z boxov jednoduchšie. Na uzavretie boxov voliteľne slúži transparentné veká.
Zoznámte sa aj s ďalším bohatým príslušenstvom.
Systém
S Eurobox systémom môžete teraz svoje veci kedykoľvek riadne uskladniť. Systém pritom môžete kedykoľvek flexibilne rozšíriť. Rôzne súčasti sú individuálne kombinovateľné.
Základná idea
Modulárny systém Eurobox sa skladá z viac ako 50 jednotlivých súčastí, ktoré môžete individuálne kombinovať. Pre optimálne využitie príslušných úložných boxov si môžete dodatočne zaobstarať rôzne varianty viek, úložných boxov, deliacich prvkov alebo adaptačných prstencov. Podľa potreby môžete voliť medzi boxmi s plnou stenou, perforovanou stenou alebo s klapkou. Boxy sú nielen individuálne stohovateľné, môžete ich tiež prepravovať pomocou samostatného vozíčka s kolieskami alebo alternatívne s takzvanými nasadzovacími kolieskami.
Kombinujte jednotlivé prvky jednoducho podľa chuti a nálady a vytvorte si svoj vlastný modulárny systém.
Možnosť individuálneho výberu
Štýlovo v obytných miestnostiach, ako úložný box v pivnici alebo ako užitočný pomocník pri práci - Eurobox splní svoj účel v každej situácii a navyše zaujme svojím vzhľadom. Eurobox systém je k dostaniu v troch rôznych farbách: transparentné, sivá a čierna. Na výber je tiež viac veľkostí, ktoré je možné vkladať do seba. Akonáhle sa rozhodnete pre určitú veľkosť, farbu a prevedenie boxu, môžete si podľa svojich požiadaviek a predstáv vybrať aj požadované príslušenstvo. Jednotlivé prvky sa dajú rýchlo a ľahko spojiť.
Informácie o výrobcovi
Surplus Systems GmbH
Siemensstrasse 2
53121 Bonn
info@surplussystems.de
4260363028639,4260363024358
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Otočný ukladací box |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Farebný |
| S vekom: | Bez veka |
| Sklopný: | Nie je sklopné |
| Stohovateľný: | Stohovateľné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Bezpečné pre potraviny: | Vhodné na kontakt s potravinami |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 163 g |
| Výška: | 9,1 cm |
| Šírka: | 18,8 cm |
| Hĺbka: | 28,0 cm |















