Surplus Systems Vkladací box priečny 1/8 pre eurobox 600 x 400 mm
Číslo výrobku 1253285Opis výrobku
Číslo výrobku 1253285
Eurobox systém vkladacej krabice
Eurobox systém vkladacích krabíc je optimálnym doplnkom pre Eurobox v základných rozmeroch 600 x 400 mm. Sú k dispozícii v štyroch rôznych veľkostiach, ktoré rozdeľujú box na osminy, štvrtiny alebo polovice. Vďaka transparentnému prevedeniu ide obsah v boxoch dobre rozoznať. Všetky vkladacie krabice sú rovnako ako Eurobox teplotne odolné, tvarovo stále, vhodné na potraviny a nevydávajú žiadny zápach.
Systém
Štýlovo v obytnom priestore, ako odkladací box v pivnici alebo ako užitočný pomocník pri práci, Eurobox systém spĺňa svoj účel v každej situácii a navyše zaujme svojím vzhľadom. Modulárny systém sa skladá z 60 jednotlivých komponentov, ktoré môžete individuálne kombinovať. Eurobox systém je k dostaniu v troch rôznych farbách: transparentné, sivá a čierna. Rovnako je na výber viac veľkostí. Akonáhle sa rozhodnete pre určitú veľkosť, farbu a variant boxu, môžete dopĺňať ďalšie komponenty podľa vlastných požiadaviek a predstav. Všetky jednotlivé prvky je možné rýchlo a ľahko spojiť.
Vaše možnosti výberu
Pre optimálne využitie príslušných úložných boxov existuje možnosť pridať rôzne varianty viek, vkladacích krabíc, deliacich prvkov alebo adaptačných prstencov. Podľa potreby sa môžete rozhodnúť pre box s plnou alebo perforovanou stenou alebo klapkou. Boxy sú nielen individuálne stohovateľné, môžete ich tiež prepravovať pomocou samostatného vozíčka s kolieskami alebo alternatívne s takzvanými nasadzovacími kolieskami.
Kombinujte jednotlivé prvky jednoducho podľa chuti a nálady a vytvorte si svoj vlastný modulárny systém. Systém pritom môžete kedykoľvek flexibilne rozšíriť aj dodatočne.
Informácie o výrobcovi
Surplus Systems GmbH
Siemensstrasse 2
53121 Bonn
info@surplussystems.de
4260363025843,4260363028547
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Univerzálny box |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Priesvitná |
| S vekom: | Bez veka |
| Sklopný: | Nie je sklopné |
| Stohovateľný: | Stohovateľné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Obsah: | 1,4 l |
| Bezpečné pre potraviny: | Vhodné na kontakt s potravinami |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 123 g |
| Výška: | 8,8 cm |
| Šírka: | 17,9 cm |
| Hĺbka: | 13,8 cm |







