Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Systém euro prepraviek oddeľovač biely 35,7 cm x 16 cm

Č.výr. 1301803

  • Oddeľovač na rozčlenenie
  • Prehľadné roztriedenie drobných dielov
  • Rôzne veľkosti
Informácie o výrobku
2,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

11 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1301803

Oddeľovače systému euro prepraviek umožňujú ľubovoľné rozdelenie euro prepravky so základnými rozmermi 40 cm x 30 cm. Do prepraviek tak jednoducho vnesiete poriadok, pretože malé diely sa dajú skvelo zatriediť do menších priehradiek prepraviek. Oddeľovače sú dostupné v štyroch veľkostiach.

Systém: Či už ho použijete štýlovo v obytnom priestore, ako odkladací box v pivnici, alebo ako užitočného pomocníka pri práci, systém euro prepraviek plní svoj účel v každej situácii a navyše upúta pozornosť. Modulárny systém pozostáva z viac ako 60 jednotlivých komponentov, ktoré môžete individuálne kombinovať. systém euro prepraviek je dostupný v troch rôznych farbách - priehľadnej, sivej a čiernej. Na výber sú tiež viaceré veľkosti. Po výbere veľkosti, farby a variantu prepravky si môžete doplniť ďalšie komponenty podľa svojich požiadaviek a predstáv. Všetky jednotlivé prvky sa dajú rýchlo a jednoducho spojiť.

Vaše možnosti výberu: Na optimálne využitie príslušných odkladacích boxov existuje možnosť dodatočne namontovať rôzne varianty viek, vkladacie boxy, oddeľovače alebo adaptérové prstence. Podľa potreby si môžete zvoliť medzi prepravkami s plnou stenou, perforovanou stenou a s klapkou. Prepravky sa dajú individuálne stohovať, navyše existuje možnosť prepravovať prepravky na samostatnom vozíku alebo alternatívne s takzvanými nasadzovacími kolieskami. Kombinujte jednotlivé prvky jednoducho podľa nálady a vlastného vkusu, a vytvorte si tak individuálny modulárny systém. Systém pritom môžete kedykoľvek, aj dodatočne, flexibilne rozšíriť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Eurobox
Materiál:Plast
Sklopný:Nie
Farba:Farebný
Bezpečné pre potraviny:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:78 g
Výška:16,0 cm
Šírka:3 mm
Dĺžka:35,7 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore