Tontarelli Úložný box MAYA M s vekom biela, 36 x 28 x 11 cm, 9,2 l
Číslo výrobku 2615326Opis výrobku
Číslo výrobku 2615326
Obdĺžniková viacúčelová nádoba s vekom a vstavanými madlami. Úložný box Maya M je kontajner s lineárnym minimalistickým dizajnom. Široký a pomerne plytký box nájde využitie na policiach a regáloch na úhľadné uloženie širokej škály položiek, od časopisov po lieky, doplnky a produkty pre starostlivosť o telo. Vďaka funkčnému dizajnu so zvýšenými okrajmi na veku je možné boxy z tohto radu ľahko a bezpečne stohovať a zaistiť, aby väčšie boxy slúžili ako základňa. K dispozícii tiež vo verziách XS, S, L a XL.
Tontarelli: 100% Made in Italy
Tontarelli je jedným z najväčších výrobcov kuchynských plastových predmetov v Európe. Inteligentné doplnky úplne vyrobené v Taliansku, vyznačujúce sa jednoduchou použiteľnosťou a moderným dizajnom.
Informácie o výrobcovi
EVERGREEN GARDEN CARE POLAND SP. Z O. O.
OSTROBRAMSKA UL. 101
a
4041 WARSZAWA
infopl@evergreengarden.com
8009404269756
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Úložný box |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Biela |
| S vekom: | S vekom |
| Sklopný: | Nie je sklopné |
| Stohovateľný: | Stohovateľné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Obsah: | 9,2 l |
| Bezpečné pre potraviny: | Nevhodné na kontakt s potravinami |
| Uzamykateľné: | Neuzamykateľné |
| Police: | Neobsahuje |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 462 g |
| Výška: | 11,0 cm |
| Šírka: | 36,0 cm |
| Hĺbka: | 28,0 cm |



