Úložný box W L vysoký s vekom a 4 kolieskami sivý
Číslo výrobku 1088293Opis výrobku
Číslo výrobku 1088293
Vysoký úložný box W s vekom, 2 sponami na zatváranie a 4 kolieskami sa výborne hodí na ukladanie rôznych predmetov každodennej potreby. Má všestranné použitie a možno ho stohovať.
Informácie o výrobcovi
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183099435
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Univerzálny box |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Priesvitná |
| S vekom: | S vekom |
| Sklopný: | Nie je sklopné |
| Stohovateľný: | Stohovateľné |
| S kladkami: | S kolieskami |
| Obsah: | 50 l |
| Bezpečné pre potraviny: | Nevhodné na kontakt s potravinami |
| Uzamykateľné: | Neuzamykateľné |
| Police: | Neobsahuje |
| Vhodné pre podložky: | Nevhodné pre podložky |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,25 kg |
| Výška: | 31,5 cm |
| Šírka: | 39,0 cm |
| Hĺbka: | 56,5 cm |























