Veko na univerzálny box Santos XS - S, 3-dielna súprava
Číslo výrobku 1691906Opis výrobku
Číslo výrobku 1691906
Praktické veko na box OBI Santos s veľkosťami XS a S.
Obsah: 3 ks
Informácie o výrobcovi
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183073152
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Priesvitná |
| S vekom: | Bez veka |
| Sklopný: | Nie je sklopné |
| Stohovateľný: | Stohovateľné |
| S kladkami: | Bez koliesok |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 430 g |
| Výška: | 1,5 cm |
| Šírka: | 38,0 cm |
| Hĺbka: | 26,0 cm |



