Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Veko pre Euro prepravku sivé

Č.výr. 5248695

  • Veko presne sedí k boxom systému euroboxov
  • Vďaka robustnému plastu je veľmi stabilné
  • Stohovateľné
  • Čisté uskladňovanie bez prachu
Informácie o výrobku
2,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

66 ks k dispozícii

Viac na tejto stránke

Popis výrobku

Č.výr. 5248695

Či použijete systém euroboxov štýlovo v obytných priestoroch, ako odkladací box v pivnici alebo ako užitočného pomocníka pri práci, v každej situácii splní svoj účel a navyše sa stane aj výrazným vizuálnym doplnkom.

Robustné veko ako doplnenie euroboxu
Veká systému euroboxov sú optimálne doplnenie euroboxov. K dispozícii v troch farbách: sivej, čiernej a priehľadnej. Veká sa optimálne hodia na všetky euroboxy a dajú sa stohovať. Veká sú dostupné v dvoch veľkostiach, pre euroboxy s rozmerom dna 60 x 40 cm a 40 x 30 cm.

Modulárny systém - možnosť individuálneho rozširovania
Modulárny systém pozostáva z viac ako 60 jednotlivých komponentov, ktoré môžete individuálne kombinovať. Systém euroboxov je dostupný v troch rôznych farbách - priehľadnej, sivej a čiernej. Na výber sú tiež viaceré veľkosti. Po výbere veľkosti, farby a variantu boxu si môžete doplniť ďalšie komponenty podľa svojich požiadaviek a predstáv. Všetky jednotlivé prvky je možné spojiť rýchlo a jednoducho.

Vaše možnosti výberu
Na optimálne využitie príslušných skladovacích boxov môžete dodatočne pripevniť rôzne varianty viek, vkladacích prepraviek, oddeľovačov alebo adaptérových prstencov. Podľa potreby si môžete zvoliť medzi boxami s plnou stenou, perforovanou stenou a s klapkou. Boxy sa dajú individuálne stohovať, okrem toho máte možnosť prepravovať boxy na samostatnom plošinovom vozíku alebo alternatívne s takzvanými násuvnými kolieskami.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Eurobox
Materiál:Plast
Sklopný:Nie
Stohovateľný:Áno
S kladkami:Nie
S vekom:Nie
Farba:Farebný
Bezpečné pre potraviny:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:300 g
Výška:10 mm
Šírka:40,0 cm
Dĺžka:30,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore