Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Zásobník na malé diely Professional 24 zásuviek

Č.výr. 1442698

  • Prehľadné usporiadania a uschovanie malých súčiastok
  • Pevné rozdelenie priehradiek
  • Z robustnej ocele a plastu
Informácie o výrobku
22,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1442698

LUX-Tools zásobník na malé diely Professional je optimálny na prehľadné uschovanie malých dielov a príslušenstva v domácej dielni. Vďaka 24 priehľadným zásuvkám ponúka dobrý prehľad o početných drobných súčiastkach, ako sú napríklad skrutky, bity, klince alebo hmoždinky. Na zadnej strane sa nachádzajú oká na zavesenie na stenu. Zásuvky sú vyrobené z plastu a skriňa je z robustnej ocele.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Triediace boxy
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,49 kg
Výška:33,2 cm
Šírka:30,7 cm
Dĺžka:15,4 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore