Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Kvasinky vínne sušené Vínka 0,6 g

Č.výr. 1597715

  • Bielený 0,6 g vystačí pre kvasenie 5 l ovocnej šťava (10 l vína)
Informácie o výrobku
0,49 EUR
490,00 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

16 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1597715

Vinné sušené kvasinky pre zlepšenie kvasného procesu. Obsah 1 sáčku kvasiniek VÍNKA stačí na prekvasenie cca 5 litrov ovocnej šťavy (na prípravu 10 litrov vína), suché kvasinky sa pred vlastným zakvašením nechajú rozmnožiť podľa návodu, takto rozmnoženými kvasinkami sa zakvasí ovocná šťava, univerzálna pre ovocné vína.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1 g
Výška:6,5 cm
Šírka:5,0 cm
Dĺžka:2 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore