26.1.2021 20:14


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Vákuový vak na oblečenie S

Č.výr. 1373927
  • Priestorovo úsporné uloženie bez pokrčenia
  • Ochrana pred prachom a moľami
  • Rozmery (D x Š): 90 cm x 56 cm
Informácie o výrobku
3,19 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

22 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1373927

Praktický vákuový vak na oblečenie je ideálne vhodný na odloženie sezónneho oblečenia alebo iných textílií. Výhodou vákuovania je, že svoje oblečenie môžete uskladniť priestorovo úsporne a bez pokrčenia. Po vytiahnutí z obalu získajú textílie zase svoj pôvodný objem. Okrem zbavenia sa problému s priestorom zaručuje vak na oblečenie ochranu pred prachom, moľami a vlhkosťou.

Riadne a priestorovo úsporné uloženie oblečenia
Vďaka priehľadnému materiálu môžete kedykoľvek skontrolovať obsah vaku bez toho, aby ste ho museli otvárať. Oblečenie určené na stlačenie sa jednoducho vloží do vaku na oblečenie. Následne sa vak pevne uzavrie pomocou spôn a s pomocou vysávača alebo ručného čerpadla sa vytiahne vzduch. Vak na oblečenie vo veľkosti S má rozmery 90 cm x 56 cm (D x Š).

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Vákuové šetriče miesta
Rozmery a hmotnosť
Výška:90,0 cm
Šírka:56,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore