Floraworld Fóliovník Classic 150 x 50 x 100 cm
Číslo výrobku 2416147Opis výrobku
Číslo výrobku 2416147
Informácie o výrobcovi
Elmar Jung Product Solutions GmbH&Co.KG
Am Blücherflöz 1
66538 Neunkirchen
service@floraworld.info
4047883050827
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Základná plocha: | 5 m² |
| Šírka: | 100 cm |
| Hĺbka (bokorys): | 50 cm |
| Výška vrcholu: | 148 cm |
| Farba: | Priehľadná zelená |
| Materiál bočných stien: | PVC |
| Dvere priechodná šírka: | 75 cm |
| Základný tvar: | 4-hranné |
| Prah dverí: | Podlahový prah dverí |
| Priechodný: | Nepriechodný |
| Miesto: | Mobilný skleník |
| Krycí materiál: | Fólia |
| Počet odkvapových rúr (ks): | 0 ks |
| Hrúbka krycej vrstvy: | 0,09 mm |
| Priepustnosť svetla (%): | 85 % |
| Odolné proti UV žiareniu: | Odolné proti UV žiareniu |
| Tvar strechy: | Plochá strecha |
| obsahuje podlahu: | Bez dna |
| Konštrukcia: | Zásuvný systém |
| Povrchová úprava: | S práškovou povrchovou úpravou |
| Maximálne zaťaženie snehom: | 0 kg/m² |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,93 kg |
| Výška: | 150,0 cm |
| Šírka: | 100,0 cm |
| Hĺbka: | 50,0 cm |









