Floraworld Fóliovník Comfort 215-195 x 60 x 195 cm
Číslo výrobku 5268883Opis výrobku
Číslo výrobku 5268883
Informácie o výrobcovi
Elmar Jung Product Solutions GmbH&Co.KG
Am Blücherflöz 1
66538 Neunkirchen
service@floraworld.info
4047883003267,4048121273381
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Základná plocha: | 1,17 m² |
| Šírka: | 195 cm |
| Hĺbka (bokorys): | 60 cm |
| Výška vrcholu: | 215 cm |
| Farba: | Zelená |
| Materiál bočných stien: | Polyetylén |
| Dvere priechodná šírka: | 120 cm |
| Základný tvar: | Obdĺžnikový |
| Prah dverí: | Podlahový prah dverí |
| Priechodný: | Nepriechodný |
| Miesto: | Mobilný skleník |
| Krycí materiál: | Fólia |
| Počet odkvapových rúr (ks): | 0 ks |
| Hrúbka krycej vrstvy: | 0,2 mm |
| Odolné proti UV žiareniu: | Odolné proti UV žiareniu |
| Tvar strechy: | Plochá strecha |
| obsahuje podlahu: | Bez dna |
| Konštrukcia: | Zásuvný systém |
| Povrchová úprava: | S práškovou povrchovou úpravou |
| Maximálne zaťaženie snehom: | 0 kg/m² |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4,79 kg |
| Výška: | 2,15 m |
| Šírka: | 60,0 cm |
| Hĺbka: | 195,0 cm |







