Fóliovník s regálmi 200 cm x 140 cm x 140 cm
Číslo výrobku 1297084Opis výrobku
Číslo výrobku 1297084
Fóliovník je vhodný na pestovanie vlastnej zeleniny, ovocia a okrasných rastlín. Fóliovník je vybavený ôsmimi regálmi s veľkosťou 4 cm x 58 cm x 29 cm (V x Š x H) na umiestnenie rastlín. Kostra je z práškovaného kovu s priemerom 16 mm a je potiahnutá PE fóliou. Fólia má hrúbku 140 g/m2 a je odolná voči UV žiareniu. Keďže ide o fóliovník, oceľový základ nie je potrebný. Dvere so šírkou 60 cm, ktoré sa dajú vyrolovať, slúžia na jednoduchý vstup do štvorcového fóliovníka. Pomocou stanových kolíkov sa dá fóliovník chrániť pred vetrom a nepriaznivým počasím.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121152716
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Základná plocha: | 1,96 m² |
| Šírka: | 140 cm |
| Hĺbka (bokorys): | 140 cm |
| Výška vrcholu: | 140 cm |
| Farba: | Biela |
| Materiál bočných stien: | Kov s práškovou povrchovou úpravou |
| Dvere priechodná šírka: | 60 cm |
| Základný tvar: | 4-hranné |
| Prah dverí: | Podlahový prah dverí |
| Priechodný: | Možnosť priechodu |
| Miesto: | Mobilný skleník |
| Krycí materiál: | Fólia |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12,9 kg |
| Výška: | 2,00 m |
| Šírka: | 140,0 cm |
| Hĺbka: | 140,0 cm |



