Fóliovník tunelový 197 x 180 x 180 cm
Číslo výrobku 1630656Opis výrobku
Číslo výrobku 1630656
Fóliovník pomôže vytvoriť priestor pre pestovanie rastlín, ktorý je vhodný a spoľahlivo chránený pred vetrom a nepriaznivým počasím. Fóliovník je vybavený polyetylénovou fóliou odolávajúcou ultrafialovému žiareniu a konštrukciou z robustných oceľových práškovo lakovaných rúrok.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121261944
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Základná plocha: | 3,24 m² |
| Šírka: | 180 cm |
| Hĺbka (bokorys): | 180 cm |
| Výška vrcholu: | 197 cm |
| Farba: | Biela |
| Dvere: | Jednokrídlové dvere |
| Materiál bočných stien: | Kov s práškovou povrchovou úpravou |
| Základný tvar: | 4-hranné |
| Prah dverí: | Podlahový prah dverí |
| Bezpečnostné sklo: | bez bezpečnostného skla |
| Priechodný: | Možnosť priechodu |
| Miesto: | Voľne stojaci skleník |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12,8 kg |
| Výška: | 197,0 cm |
| Šírka: | 180,0 cm |
| Hĺbka: | 180,0 cm |







