Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Skleník Cassandra 11500 ESG 3 mm povrchovo neupravený hliník bez sokla

Č.výr. 1310317

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Skleníky

Popis výrobku

Č.výr. 1310317

Aké útulné to môže byť v zeleni: Nový skleník Cassandra sa rýchlo stane druhým domovom a vnesie pritom trochu anglickej atmosféry do vašej záhrady. Cassandra sa odlišuje od klasického, celoskleneného skleníka vďaka murovanému soklu: Diskrétna protipohľadová bariéra, príjemná klíma a solídny celkový vzhľad prepožičiavajú skleníku vysokú mieru útulnosti na mnoho príjemných hodín vo vlastnej zeleni. Individuálne konfiguračné možnosti pritom majiteľovi záhrady dávajú šancu skvele integrovať svoj skleník do vlastnej záhrady, napríklad prostredníctvom farebnej a stavebnej úpravy materiálu sokla. V modeli Cassandra sa budú dobre cítiť aj rastliny: Plné zasklenie jednovrstvovými bezpečnostnými sklami ESG prepúšťa maximum svetla do vášho skleníka, v ktorom môžu zelenina, ovocie, bylinky a okrasné rastliny rásť na ploche 11,5 m2 a do výšky až 2,46 m.
Vynikajúce vetranie pomocou 4 strešných okien a dvojitých posuvných dverí uložených na guľôčkových ložiskách so šírkou 1,22 m. Vďaka eloxovanej povrchovej úprave povrchovo neupraveného hliníka sú profily optimálne chránené proti korózii a poveternostným vplyvom. Dvojkrídlové posuvné dvere uložené na guľôčkových ložiskách s prahom dverí zapusteným v podlahe majú ľahký chod a poskytujú pohodlný vstup aj na invalidnom vozíku, s detským kočíkom - alebo samozrejme aj s fúrikom

Materiál na zhotovenie sokla nie je súčasťou dodávky. Podrobný opis stavby sokla sa nachádza v dodanom návode na montáž.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Základná plocha:11,5 m²
Zakrytie:Jednovrstvové bezpečnostné sklo
Šírka:257 cm
Hĺbka (bokorys):445 cm
Materiál:Hliník
Dvere:Dvojité dvere
Základný tvar:Pravouhlý
Výška vrcholu:249 cm
Dvere priechodná šírka:122 cm
Farba:Alu lesklý
Krycí materiál:Sklo
Hrúbka krycej steny:Jednotabuľové bezpečnostné sklo 3 mm
Miesto:Voľne stojaci skleník
Priechodný:Priechodný
Prah dverí:Podlahový prah dverí
Bezpečnostné sklo:S bezpečnostným sklom
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:274,1 kg
Výška:2,49 m
Šírka:2,57 m
Dĺžka:4,48 m

Návod

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore