Tunelový fóliovník
Číslo výrobku 1716406Opis výrobku
Číslo výrobku 1716406
Vyrobené z UV odolnej PVC fólie a oceľovej rúrky s práškovým náterom, priemer 25 mm. Dvere s dvoma zipsami, 6 rolovacích okenných otvorov. Konštrukcia pomocou zasúvacieho systému. Rozmery (V x Š x H): 200 x 250 x 400 cm.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121267304
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Základná plocha: | 10 m² |
| Šírka: | 250 cm |
| Hĺbka (bokorys): | 400 cm |
| Výška vrcholu: | 200 cm |
| Farba: | Zelená |
| Dvere: | Jednokrídlové dvere |
| Materiál bočných stien: | Oceľ s práškovým povlakom |
| Základný tvar: | Obdĺžnikový |
| Prah dverí: | Podlahový prah dverí |
| Bezpečnostné sklo: | bez bezpečnostného skla |
| Priechodný: | Možnosť priechodu |
| Miesto: | Voľne stojaci skleník |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 28,5 kg |
| Výška: | 2,00 m |
| Šírka: | 4,00 m |
| Hĺbka: | 2,50 m |









