Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Vitavia Cassandra 8300 ESG 3 mm čierny

Č.výr. 1569102

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Skleníky

Popis výrobku

Č.výr. 1569102

Aké útulné to môže byť v zeleni: Stojac na pevnom základe sa váš skleník rýchlo stane druhým domovom a vnesie trocha anglického štýlu do vašej záhrady. Cassandra sa odlišuje od klasického, celoskleneného skleníka vďaka murovanému soklu: Diskrétna protipohľadová bariéra, príjemná klíma a solídny celkový vzhľad dodávajú skleníku vysokú mieru útulnosti na mnoho príjemných hodín vo vlastnej zeleni. Sokel si môžete objednať alebo navrhnúť podľa vlastných želaní. Súprava sa skladá zo skleníka, ako aj tvárnic s certifikátom TÜV a odliatych z betónu na stavebnú zostavu základu. Tvárnice tvoria masívny vzhľad múru a navyše majú veľmi vysokú farebnú stálosť. Vďaka "perleťovému efektu 3" jednoducho od seba odpudzujú nečistoty a vodu. V modeli Cassandra sa budú dobre cítiť aj rastliny: Krištáľovo číre bezpečnostné sklo (ESG) prepustí maximum svetla do vášho skleníka, v ktorom môžu zelenina, ovocie, bylinky a okrasné rastliny rásť na ploche 11,5 m2 do výšky 2,49 m. Každý Vitavia skleník je sériovo vybavený odkvapovými žľabmi. Vynikajúco sú vetrané a odvzdušňované pomocou štyroch dodaných strešných okien. Či už z eloxovaného hliníka alebo čierny s práškovou povrchovou úpravou: Vďaka povrchovej úprave sú profily optimálne chránené proti korózii a poveternostným vplyvom. Dvojkrídlové posuvné dvere uložené na guľôčkových ložiskách majú prah dverí zapustený v podlahe, šírku 122 cm a výšku 194 cm. Majú ľahký chod a poskytujú pohodlný vstup aj na invalidnom vozíku, s detským kočíkom alebo, samozrejme, aj s fúrikom.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Základná plocha:8,3 m²
Zakrytie:Jednovrstvové bezpečnostné sklo
Šírka:257 cm
Hĺbka (bokorys):323 cm
Materiál:Hliník
Dvere:Dvojité dvere
Základný tvar:Pravouhlý
Výška vrcholu:249 cm
Dvere priechodná šírka:122 cm
Farba:Čierny
Krycí materiál:Sklo
Hrúbka krycej steny:Jednotabuľové bezpečnostné sklo 3 mm
Miesto:Voľne stojaci skleník
Priechodný:Priechodný
Prah dverí:Podlahový prah dverí
Bezpečnostné sklo:S bezpečnostným sklom
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:281,5 kg
Výška:2,49 m
Šírka:2,57 m
Dĺžka:3,23 m

Návod

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore