Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Vitavia Prístavbový skleník Ida 1300 HKP 4 mm povrchovo neupravený hliník 1,3 m2

Č.výr. 1308246

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Skleníky

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 1308246

Vitavia prístavbový skleník Ida 1300 HKP 4 mm povrchovo neupravený hliník sa ideálne hodí na vašu terasu alebo balkón. Na pôdoryse 1,3 m2 môžete aj pri stiesnených priestorových pomeroch pohodlne pestovať svoje rastliny alebo bylinky. Skleník Ida 1300 vás presvedčí stabilným skleníkovým rámom z eloxovaného hliníka, ako aj vysokokvalitným zakrytím z tabúľ s dutými komorami.

Neprepúšťajúce svetlo a nerozbitné
Energeticky úsporné tabule s dutými komorami stabilné voči UV žiareniu sú nárazuvzdorné a maximálne nerozbitné a okrem toho vám zaručia vysokú priepustnosť svetla. Tabule s dutými komorami s hrúbkou 4 mm lámu svetlo bez šošovkového efektu, čo vám vo väčšine prípadov ušetrí zatienenie vašich rastlín. Upevnenie tabúľ s dutými komorami sa vykonáva bez tmelu pomocou nerezových pružných svoriek na sklo.

Optimálne podmienky
Skleník Ida 1300 je vybavený posuvnými dverami s ľahkým chodom uloženými na guľôčkových ložiskách. Na optimálne vetranie môžete otvoriť sériové strešné okno, a tak efektívne zamedziť akumulácii tepla vo vašom skleníku.

Jednoduchá montáž
Na montáž skleníka Ida 1300 nepotrebujete veľkú remeselnú zručnosť. Vďaka dobre ilustrovanému a prehľadnému montážnemu návodu máte montáž skleníka Ida 1300 vysvetlenú krok za krokom. Pri montáži majte na pamäti, že skleník sa nedá postaviť voľne do priestoru, jeho zadnú stenu musí tvoriť stena domu alebo spevnený múr.

Zobrazené časti príslušenstva (regály, stoly), dekorácie a rastliny, ako aj zobrazený oceľový základ nie sú súčasťou dodávky. Na spoľahlivé docielenie pravouhlosti a rovinnosti odporúčame použitie vhodného oceľového základu (č. výr. 9014051).

Technická specifikace

Detaily výrobku
Základná plocha:1,3 m²
Zakrytie:4 mm dosky s dutinami
Šírka:193 cm
Hĺbka (bokorys):69 cm
Materiál:Hliník
Oceľový základ:Možno objednať ako príslušenstvo
Dvere:Samostatné dvere
Základný tvar:Pravouhlý
Výška vrcholu:182 cm
Dvere priechodná šírka:61 cm
Farba:Hliník
Krycí materiál:Dutinkové dosky
Hrúbka krycej steny:Dutinkové dosky 4 mm
Miesto:Prístavbový skleník
Priechodný:Priechodný
Prah dverí:Nie je bezbariérový
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:13,9 kg
Výška:182,3 cm
Šírka:192,8 cm
Dĺžka:68,8 cm

Návod

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore